V Karlovarském kraji hustě sněží, dopravu blokují kamiony

Husté sněžení v Karlovarském kraji opět zkomplikovalo dopravu. Největší problémy mají kamiony a to už i v malých kopcích. Nejhorší situace je na hlavním tahu z Karlových Varů do Chebu na obchvatu Královského Poříčí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zasněžené silnice | Foto: Jan Rosenauer

Na silnici v kopci tam stojí vedle sebe dva kamiony. Blokují průjezd nejen dalším vozům, ale i sypači, který uvízl v koloně za nimi. Další kamion uvízl v kopci v karlovarské městské části Doubí směrem na Plzeň.

Dá se předpokládat, že kamiony budou mít v kopcích problémy po celém regionu. Sněhu totiž padá obrovské množství. Na hlavních tazích zůstává i po ošetření sněhová pokrývka. Stejná situace je i na komunikacích nižších tříd.

V Moravskoslezském kraji zůstává po kalamitě z předchozích dnů mimo provoz železniční trať mezi Třemešnou ve Slezsku a Osoblahou. Vlaky tam nejezdí už pátý den.

Dráhy ale postupně obnovují provoz na horských úsecích mezi Raspenavou a Bílým Potokem pod Smrkem a mezi Frýdlantem a Jindřichovicemi pod Smrkem na Liberecku.

Problémy s počasím v západní Evropě se odrazily i na provozu pražského ruzyňského letiště. Na dnešek bylo zrušeno devět letů mezi Prahou a Frankfurtem, Bruselem a Londýnem.

Igor Maňour, Jana Zemanová, Andrea Strohmaierová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme