Česko 1:1 Rakousko

V Karlovarském kraji je kvůli sněhu uzavřena silnice

Česko zasáhl silný vítr a sněžení. To komplikuje dopravu hlavně na horách. V Karlovarském kraji museli silničáři uzavřít silnici číslo 219 z Božího Daru směrem na klínovecké rozcestí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pod sněhem bylo něco tvrdého a hladkého. Byl to jenom led nebo zasněžený poslední zbytek obrovského kotle dosud neponořeného až pod zem se zatopeným vstupem uprostřed? | Foto: Ivan Mackerle

Silničáři tento kilometr a půl dlouhý úsek uzavřeli kvůli nulové viditelnosti. Pokud by to neudělali, zcela určitě by se v těchto místech mohla stát řada dopravních nehod. Komunikace je navíc zcela zafoukaná sněhem.

Silný vítr se trochu zklidnil, a tak na místě pracuje fréza a šípový pluh. Na místě však stále vytrvale sněží. Nelze proto odhadnout, kdy bude silnice opět průjezdná.

Problémy jsou také hlášené na vozovce od Božího Daru směrem na abertamskou křižovatku. Tento úsek se ale daří držet průjezdný.

Česko trápí silný vítr, na horách hustě sněží

Číst článek

Co se spadlých stromů týče, jeden zablokoval silnici u Bečova nad Teplou. Silničáři jej ale záhy odstranili.


Zvětšit mapu

Andrea Strohmaierová, Marína Dvořáková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme