V Klatovech začíná týden oslav. Kulturní dům tam stojí třicet let

Kulturní dům v Klatovech slaví výročí. Poprvé byl otevřen v únoru 1983, tedy přesně před třiceti lety.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Klatovy | Foto: Ondřej Koníček

Určitě téměř každý, kdo v Klatovech žije nebo tady studoval, alespoň někdy navštívil místní kulturní dům. Konají se tady všechny plesy včetně těch maturitních a také i oblíbené taneční. Kulturní dům slouží třicet let a toto výročí připomene týden oslav, který začíná právě dnes.

„Městské kulturní středisko v kulturním domě sídlí již mnoho let, má tu své zázemí, a proto připravuje toto výročí,“ říká ředitelka pořádajícího městského kulturního střediska Hana Haladová a upozorňuje na některé pořady z připraveného programu.

„Začíná se koncertem Marty Kubišové a Petra Maláska, v neděli od půl druhé odpoledne si návštěvníci mohou prohlédnout celý kulturní dům, to znamená i přilehlé prostory. Ve velkém sále se předvedou naše zájmové skupiny, jako břišní tance, break dance, společenský tanec nebo taneční skupina Modem, kde působí už dospělí tanečníci.“

Další akce jsou naplánované na celý příští týden a jde o pořady pro děti i seniory. Týden oslav vyvrcholí příští sobotu Městským bálem.

Jitka Englová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme