V Liberci opět řádil žhář, tentokrát dvakrát a za bílého dne

V centru Liberce dnes opět řádil žhář. Tentokrát nečekal až bude noc, udeřil za bílého dne a hned na dvou místech v centru Liberce. Jednou z policejní verzí je, že by mohlo jít o takzvaného chodbového žháře, který ve městě způsobil zhruba dvacet požárů.

Tento článek je více než rok starý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Magistrát města Liberec

Magistrát města Liberec | Foto: Tomáš Adamec

Tentokrát hořelo v činžovních domech v Rumunské ulici, které se nacházejí poblíž radnice. V jednom z domů hořely uskladněné věci v komoře na chodbě ve druhém patře. V dalším vchodu hořely vstupní dveře do kanceláře soukromé firmy ve čtvrtém patře. Stejně jako v předchozích případech, hořelo na chodbě, v těsné blízkosti plynoměru.

Do této chvíle neměla policie žádnou stopu, tentokrát však měla štěstí. Muž, který vycházel ze zastavárny, která sídlí poblíž zapálených domů, si všiml asi třiatřicetiletého, 180 centimetrů vysokého muže v zelené bundě. Ten údajně v jednom z domů, kde později hořelo, vypínal v rozvodné skříni pojistky. Specialisté už sestavili jeho portrét.

Veronika Malá, Eva Presová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme