V Novém Městě na Moravě čeká řidiče po dobu MS řada dopravních omezení

Řidiče čeká v Novém Městě na Moravě řada dopravních omezení. Po dobu šampionátu v biatlonu od zítřka do 17. února bude jednosměrný provoz na ulici Smetanova a Tyršova, a to od vlakového nádraží ke kulturnímu domu. Další pak na ulici Nezvalova, kde se bude jezdit směrem od Uhelných skladů k ulici Soškova. Omezený bude i provoz v centru.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

U silnice I/19 už jsou připraveny informační tabule, které budou upozorňovat na dopravní omezení kvůli MS v biatlonu

U silnice I/19 už jsou připraveny informační tabule, které budou upozorňovat na dopravní omezení kvůli MS v biatlonu | Foto: Hana Mikulincová | Zdroj: Český rozhlas

Kvůli doprovodnému programu mistrovství bude vždy od 12 do 23 hodin celé Vratislavovo náměstí pro dopravu uzavřené. Od 23 hodin do 12 hodin následujícího dne pak budou moci auta projet pravou stranou náměstí od Palackého kolem Horácké galerie s výjezdem u staré pošty, kde bude možné i zaparkovat.

Z hlavní silnice I/19 se navíc ve čtvrtek kvůli biatlonu stane jednosměrka. Cesta bude průjezdná jen ve směru od Nového Města do Žďáru. Jednosměrka začíná od obce Radňovice a končí u autobazaru u Mělkovic.

Řidiči jedoucí v opačném směru se do Nového Města dostanou značenou objížďkou, vysvětluje místostarosta Nového Města Stanislav Marek.

„Silnice první třídy z Nového Města do Žďáru nad Sázavou bude jako jednosměrka, čili lidé, kteří jedou od Bystřice do Žďáru, projedou v tomto směru bez problémů. Lidé, kteří pojedou opačným směrem, pojedou po objízdné trase směr Mělkovice, Slavkovice a Petrovice.“

Silnice bude jednosměrná po dobu konání šampionátu v biatlonu od 7. do 17. února. Současně bude sloužit jako parkoviště se šikmým stáním.

Hana Mikulincová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme