V Ostravě se bude příští týden mluvit o e-aukcích

V Ostravě se příští týden uskuteční v pořadí už šestý ročník konference e-biz forum. Je zaměřená na dynamické soutěže dodavatelských nabídek, kterým se zjednodušeně říká nákupní e-aukce. Specialisté budou diskutovat o využívání e-aukcí, dalších elektronických nástrojů a výběrových řízení v privátním a veřejném sektoru.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Práce s počítačovou myší

Práce s počítačovou myší | Foto: Comstock Images

Podle ředitele pořádající společnosti NAR marketing Milana Kaplana je o e-aukce čím dál tím větší zájem, protože se nedají manipulovat a nabízejí výrazné úspory.

Přehrát

00:00 / 00:00

O e-aukcích mluvil na Rádiu Česko ředitel společnosti NAR marketing Milan Kaplan

„Je to krok, který mění principy nákupů a principy výběrových řízení. Úspory jsou takové, že vyvolávají neuvěřitelnou řadu oponentů, kteří říkají, tak takhle ne,“ vysvětluje Kaplan.

Podle něj se při zadávání zakázek přes e-aukce dá ušetřit od 3 do 25 procent: „Na serverech, které hlídáme, běží každý den stovky akcí a průměrná hodnota úspor se pohybuje někdy mezi 14,3 až 13,7 procenty.“

Ladislav Dvořák, Lenka Rafaelová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme