V Praze se srazila tramvaj s autobusem. 6 osob je zraněno

V Praze na náměstí Míru se srazila tramvaj s autobusem. Při nehodě došlo k vážnému zranění 2 osob, další 4 lidé byli zraněni lehce.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nehoda tramvaje a autobusu v Praze

Nehoda tramvaje a autobusu v Praze | Foto: Drážní inspekce

"V 8:31 vyjížděly dvě naše posádky rychlé zdravotnické pomoci k dopravní nehodě, ke které došlo na náměstí Míru. Na místě mělo být podle předběžných informací 6 zraněných osob, žádná neměla být v ohrožení života," dodává mluvčí pražské záchranky Jiřina Ernestová.

Travmaj č. 22 v zastávce, která je společná pro tramvaje i autobusy, narazila do zadní části autobusu č. 135. Na místě zasahovaly dvě posádky pražské záchranky a hasiči.

Podle Drážní inspekce za nehodu může pravděpodobně řidička tramvaje, která nedobrzdila před stojícím autobusem. Škoda na tramvaji je odhadem asi 150 tisíc korun, na autobusu 100 tisíc korun.

Provoz se podařilo obnovit hodinu po nehodě.

Tomáš Medek, Lenka Rafaelová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme