V Praze vede TOP 09

V Praze v komunálních volbách je sečtena více než polovina hlasů. V hlavním městě dosud stále vede TOP 09 s 29 procenty, druhá ODS má 23, ČSSD zatím 19 a komunisté 7 procent. Věci veřejné překračují hranici vstupu do zastupitelstva zatím s něco málo přes 5 procent.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Mobilní volební urna pro komunální a senátní volby.

Mobilní volební urna pro komunální a senátní volby. | Foto: Tomáš Adamec

V našem druhém největším městě Brně je sečteno čtyřicet procent. Vede ČSSD s 31 procenty, následují ODS s 21, TOP 09 má13, KDU 9 procent a Věci veřejné zatím bez šance s necelými třemi procenty.

ČTĚTE TAKÉ Online zpravodajství

K překvapením patří zatím Chomutov- po sečtení 69 procent vede ČSSD. ODS se současnou primátorkou Ivanou Řápkovou je ale až čtvrtá.

A podobně Kolín, kde je sečtena necelá polovina hlasů. Tam se zřejmě podepsala korupční aféra místostarosty za ODS a to tak, že tato strana je s deseti procenty až pátá, vede ČSSD.

Milan Kopp, Petr Sehnoutka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme