Vážná nehoda kamionu komplikovala provoz na D1 ve směru na Prahu

Na 173. kilometru dálnice D1 u Domašova ve směru na Prahu havaroval po čtvrté hodině ráno kamion. Policisté dálnici v místě nehody uzavřeli a odklonili dopravu na Ostrovačice na exitu 178. Zpět na dálnici mohli řidiči najet na exitu 168. Auta místem nehody začala znovu projíždět před osmou hodinou ráno, odklízení následků potrvá až do odpoledne.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

dálnice | Foto: Jan Rosenauer

Tahač s chladírenským návěsem se srazil s dodávkou, sjel mimo vozovku, převrátil se na bok a zablokoval všechny pruhy dálnice. Dodávka skončila ve středových svodidlech.


Před místem nehody se rychle vytvořila kolona, která měla nakonec až 7 kilometrů. Policie proto doporučila sjíždět z dálnice již na exitu na Rosice. Řidičům však radila obezřetnost, protože před sjezdem se prudce brzdilo.

Objížďka byla plynule průjezdná, ale před Rosicemi se vytvořila pomalu jedoucí kolona.

Havarovaný kamion zablokoval dva pruhy. Při nehodě se zranil dvaapadesátiletý řidič kamionu, sanitka jej převezla do nemocnice v Brně-Bohunicích.

Kateřina Kozmová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme