Ve Vysokém Mýtě otevřou Informační centrum dopravních staveb

Ve Vysokém Mýtě dnes bude otevřeno Informační centrum dopravních staveb. Veřejnosti poskytne nejen informace o rychlostní silnici R35, ale také ostatních silničních stavbách v Pardubickém kraji.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vysoké Mýto | Foto: Martin Karlík

Informační centrum otevírá Ředitelství silnic a dálnic ve spolupráci s vysokomýtskou stavební školou, právě v jejím areálu totiž bude fungovat. Co se lidé díky informačnímu centru mohou dozvědět, přibližuje ředitel Vyšší a Střední školy stavební Pavel Vacek.

„Bude se jednat jak o informace projekčního, tak realizačního charakteru, jak je plánovaná trasa rychlostní komunikace R35, jak postupují výkupy pozemků, jak budou dotčeny jednotlivé obce v trase,“ uvedl Vacek.

„Tato informace bude jistě zajímat jak právnické, tak i fyzické osoby, třeba v tom smyslu, v jaké vazbě bude jejich dotčená nemovitost nebo pozemek na veškeré stavební úpravy, které souvisí právě s touto stavbou,“ dodal.

Tereza Brázdová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme