Veletrh práce a vzdělávání v Plzni pomůže lidem najít zaměstnání nebo brigádu

Najít si práci, brigádu nebo zjistit, jak si doplnit potřebné vzdělání. To jsou jen některé možnosti, které nabízí Veletrh práce a vzdělávání Klíč k příležitostem. Od 10 do 18 hodin se dnes koná v kulturním domě Peklo v Plzni. Vstup pro návštěvníky je zdarma.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Úřad práce (ilustrační foto)

Úřad práce (ilustrační foto) | Foto: Filip Jandourek

Veletrh je určen všem, kteří chtějí získat nebo změnit zaměstnání, dozvědět se o možnostech dalšího vzdělávání nebo si najít jen brigádu, říká za organizátory Barbora Kuralová.

„Očekáváme podniky, společnosti, které budou nabízet volné pracovní pozice. Od dělnických a technických pozic, například pozice operátorské nebo pozice logistiků, přes administrativní pozice až po pozice kvalifikované, například v oboru ekonomickém, elektrotechnickém nebo energetickém. Zároveň také vzdělávací instituce, které budou nabízet různé formy vzdělávání, především dospělých,“ upřesňuje Kuralová.

Přehrát

00:00 / 00:00

O Veletrh práce a vzdělávání v Plzni se zajímala redaktorka Monika Zettlová

Součástí veletrhu jsou i přednášky, například na téma: Jak se připravit na pracovní pohovor, jak získat práci v zahraničí nebo jaké existují formy práce vhodné pro řešení rodinné situace.

Zájemci mohou využít i personální testování, protokol s výsledky pak mohou přiložit k životopisu pro zaměstnavatele. A nebude chybět individuální poradenství, kde zodpoví dotazy z oblasti vzdělávání a trhu práce.

Veletrh práce a vzdělávání se koná v plzeňském kulturním domě Peklo od 10 do 18 hodin.

Monika Červená Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme