Vojenský opravárenský podnik ve Šternberku propustil 120 zaměstnanců

Vedení vojenských opraváren ve Šternberku už rozeslalo výpovědi všem zbývajícím zhruba 120 zaměstnancům. Ministerstvo obrany jako zakladatel vojenského opravárenského podniku se rozhodlo podnik prodat, proto propouští veškeré zaměstnance.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Město Šternberk

Město Šternberk

Nového majitele už vybralo minulý týden, teď jej ještě musí schválit dozorčí rada. Zaměstnanci podle odboráře Petra Tušinovského očekávali výpovědi až v příštím týdnu, kdy ministerstvo zveřejní jméno výherce výběrového řízení.

„Původní myšlenka byla, že se výpovědi budou rozdávat po rozhodnutí výběrové komise o novém majiteli podniku a po následném rozhodnutí dozorčí rady a schválení tohoto výběru. Ale došlo ke zvratu s tím, že vedení podniku předalo výpovědi poštou,“ řekl Tušinovský.

„Samozřejmě nás o tom informovali, svolali zaměstnance podniku a řekli jim, že výpovědi jdou poštou. Následně byly už ten den předávány do schránek,“ dodal.

Monika Pustovková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme