Volary ve svém hotelu Bobík otevřou konopné a také pivní lázně

K mraveništi by se dalo přirovnat v pracovních dnech dění v hotelu Bobík ve Volarech. Po čtyřech letech ho chce 1. srpna slavnostně otevřít město Volary jako jeho nový vlastník.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Na veletrh Cultiva zamířili i letos čeští zájemci o konopné produkty | Foto: Vojtěch Berger

Poté, co volarská radnice zveřejnila, že v části objektu vytvoří konopné lázně, objevily se nejrůznější domněnky. Patří k nim i představy o kouření konopí a vysmátých klientech.

Starostku Martinu Pospíšilovou (Hnutí za harmonický rozvoj obcí a měst) otázka na fungování konopných lázní příliš nepřekvapila.

Přehrát

00:00 / 00:00

O konopných lázních mliuvila starostka Volar Martina Pospíšilová.

„Tuhle otázku slýchám od lidí hodně, ale myslím, že konopí máme zaformováno, protože se o něm mluví pouze, že je to droga. Ale ne – konopí je hlavně léčivé. A my prostě z konopí vyndáme veškeré THC, aby nám tady nechodili vysmátí návštěvníci, anebo i místní. My tím konopím budeme pouze léčit.“

Volarská radnice se už dohodla s firmou, která bude přímo pro hotel Bobík připravovat výrobky pro koupele, masáže a zábaly.

„Nikdo od nás nebude chodit vysmátý. Ale věřím tomu, že všichni, kteří tyto lázně navštíví, tak poznají, že konopí je opravdu léčivé, a tak se k nám budou vracet.“

Volarští kromě konopných lázní chystají ještě další překvapení.

„Asi budete úplně první, kterým to prozradím, budeme tam mít i pivní lázně. A z toho důvodu, že v restauraci budeme mít vlastní minipivovar, který bude nejen hotel, ale i Volary a další zájemce zásobovat místním a u nás vařeným pivem,“ pochlubila se starostka Martina Pospíšilová.

Václav Malina, mkp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme