Žďas a Siemens podepíšou smlouvu, která by měla navýšit počet zakázek

Zaměstnanci Žďasu by mohli mít v budoucnu víc práce. Vedení největšího zaměstnavatele na Žďársku uzavře dohodu o spolupráci s elektrotechnickou firmou Siemens. K podpisu smlouvy, která by měla navýšit počet zakázek a velkých projektů na klíč, dojde v pravé poledne ve Svratce.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Žďas a Siemens podepsaly dohodu o strategické spolupráci. Na snímku je elektrická pec na výrobu oceli ve výrobní hale Žďasu ve Žďáře nad Sázavou | Foto: ČTK

Cílem dohody je zvýšit objem vzájemných zakázek i snaha nacházet společná technická řešení pro třetí strany a využít znalosti obou partnerských firem. Zatímco Žďas se specializuje na těžký průmysl, Siemens patří mezi největší elektrotechnické firmy.

„Siemens je průkopníkem v oblasti energetické efektivity a vývoji produktů šetrných vůči životnímu prostředí. Implementace těchto inovativních produktů do našich zařízení zvyšuje jejich konkurenceschopnost, a to jak na domácím, tak na zahraničním trhu,“ věří generální ředitel Žďasu Miroslav Šabart.

Hana Mikulincová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme