Žďas a Siemens podepíšou smlouvu, která by měla navýšit počet zakázek

Zaměstnanci Žďasu by mohli mít v budoucnu víc práce. Vedení největšího zaměstnavatele na Žďársku uzavře dohodu o spolupráci s elektrotechnickou firmou Siemens. K podpisu smlouvy, která by měla navýšit počet zakázek a velkých projektů na klíč, dojde v pravé poledne ve Svratce.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Žďas a Siemens podepsaly dohodu o strategické spolupráci. Na snímku je elektrická pec na výrobu oceli ve výrobní hale Žďasu ve Žďáře nad Sázavou | Zdroj: ČTK

Cílem dohody je zvýšit objem vzájemných zakázek i snaha nacházet společná technická řešení pro třetí strany a využít znalosti obou partnerských firem. Zatímco Žďas se specializuje na těžký průmysl, Siemens patří mezi největší elektrotechnické firmy.

„Siemens je průkopníkem v oblasti energetické efektivity a vývoji produktů šetrných vůči životnímu prostředí. Implementace těchto inovativních produktů do našich zařízení zvyšuje jejich konkurenceschopnost, a to jak na domácím, tak na zahraničním trhu,“ věří generální ředitel Žďasu Miroslav Šabart.

Hana Mikulincová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme