Zdravotní stav ženy ze Slaného, otrávené metylalkoholem, se zlepšil

Třiatřicetiletá žena ze Slaného, která se otrávila metylalkoholem, je podle lékařů mimo ohrožení života. Její stav se během víkendu zlepšil, a tak byla v neděli převezena ze Všeobecné fakultní nemocnice zpět do slánské. Do fakultní nemocnice ji záchranáři přivezli kvůli dušnosti a nevolnosti ve čtvrtek před půlnocí. Domů by mohla jít možná už tento týden.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nemocnice (ilustrační foto)

Nemocnice (ilustrační foto) | Foto: Filip Jandourek

Ačkoli se žena dostala do péče lékařů až 36 hodin po konzumaci závadného alkoholu, zřejmě nebude mít žádné trvalé následky. Slánští lékaři totiž otravu metylalkoholem rozpoznali hned ve čtvrtek a pacientku podle toho začali léčit.

V pražské Všeobecné fakultní nemocnici pak v léčbě pokračovali, její stav se zlepšil a vrátila se do Slaného. Je při vědomí a dnes za ní poprvé byli i policisté.

Žena údajně pracuje v jednom z restauračních zařízení v nedalekém Smečně a ve středu po práci vypila asi půl litru vodky. Pila prý ze skleněné lahve s etiketou, podle policie ale nejspíš nešlo o originální balení.

Několik těchto lahví policisté poslali na rozbor do kriminalistického ústavu. Kde k nim žena přišla a odkud přesně pocházejí, zatím nevědí.

A.Rokosová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme