Zimní tábor i deskové hry. Rokycanský dům dětí nabízí program na jarní prázdniny

Na některých základních a středních školách v Česku začínají v pondělí jarní prázdniny. V Plzeňském kraji se to týká bývalých okresů Klatovy a Rokycany. A jak zjistila Martina Klímová, na Rokycansku bude mít celý týden zavřeno devatenáct základních škol.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Děti při hře

Děti při hře | Foto: Tereza Pemová

Více než 3 300 žáků z Rokycanska čeká týdenní volno. Ne se všemi ale rodiče odjíždějí na dovolenou. Těm, kteří zůstanou, nabízí pomocnou ruku Dům dětí a mládeže Rokycany.

Třicítka dětí proto dnes odjíždí na zimní tábor do Krušných hor a do Kraslic. A jak potvrzuje ředitel rokycanského Domu dětí a mládeže Karel Vodička ostatní se doma také nudit nemusí.

„Na čtvrtého února máme připravené tady v Domě dětí od osmi hodin do dvanácti deskové hry, takže je volně přístupná učebna a herna, kam může přijít kdokoliv, hlásí ředitel.

Přehrát

00:00 / 00:00

V Rokycanech natáčela Martina Klímová

Kromě deskových her máme tady ještě připravenou počítačovou učebnu, kde je volný internet, volný hry. Je možno navštívit jak tedy venkovní tak i vnitřní naší hernu. Máme tady i ping pong, horolezeckou stěnu a další stolové hry,“ vypočítává Vodička.

Stejnou nabídku mohou děti z Rokycan a okolí využít každé dopoledne až do čtvrtka. Ostatní školáky čekají jarní prázdniny podle rozpisu ministerstva školství do 17. března letošního roku.

Martina Klímová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme