Anaheim ve finále poprvé zaváhal

Hokejisté Ottawy jsou zpátky ve hře o Stanleyův pohár. Ve finálové sérii proti Anaheimu využili výhodu domácího prostředí a v noci na dnešek snížili stav na 1:2 na zápasy. Ottawa sice doma třikrát prohrávala, ale pokaždé dokázala vyrovnat a minutu před koncem druhé třetiny ji McAmmond dostal poprvé do vedení. Kanadský tým už si ho pohlídal a nakonec zvítězil 5:3. Čtvrté utkání série mezi Ottawou a Anaheimem se hraje zítra znovu v kanadském hlavním městě.

NHL

NHL | Foto: NHL.com

3. zápas finále Stanleyova poháru

Ottawa Senators - Anaheim Ducks 5:3 (1:1, 3:2, 1:0)

Branky a nahrávky: 17. Neil (Kelly, Meszároš), 26. Fisher (Volčenkov), 37. Alfredsson (Redden, Corvo), 39. McAmmond (Saprykin, Schubert), 49. Volčenkov (Vermette, Kelly) - 6. McDonald (Selänne), 26. Perry (Penner, Getzlaf), 28. Getzlaf (Penner, Perry). Rozhodčí: Devorski, O'Halloran - Heyer, Morin. Vyloučení: 8:12. Využití: 1:1. Střely na branku: 29:22. Diváci: 20.500. Stav série: 1:2.

Jan Kaliba Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít