Anglický Manchester remizoval v Lize mistrů na domácím hřišti s Valencií

Fotbalová Liga mistrů pokračovala svým čtvrtým kolem. Ve skupině A prohrál Panathinaikos se Štýrským Hradcem 1:2 a Manchester remizoval s Valencií 1:1. Ve skupině B porazila La Coruňa podle očekávání na domácím trávníku Istambul 2:0 a Paris SG remizoval s AC Milán 1:1.

Zhruba pět minut chybělo k tomu, aby fotbalisté Manchesteru United postoupili do čtvrtfinále Ligy mistrů. Nad Valencií téměř celý zápas vedli 1:0, v 87. minutě si však Brown srazil centr do vlastní branky a oslavy se musejí minimálně o týden odložit. Protože ani ostatní zápasy nevyšly podle papírových předpokladů, boj o postupující osmičku se značně zdramatizoval.

Výsledky

Skupina A: Panathinaikos Atény - Sturm Štýrský Hradec 1:2 (0:2) Branky: 72. Gumas - 24. Schopp, 41. Haas. Rozhodčí: Sars (Fr.). Diváci: 20.000.

Manchester United - FC Valencie 1:1 (1:0) Branky: 12. Cole - 87. vlastní Brown. Rozhodčí: Krug (Něm.). Diváci: 66.715.

Skupina B: Deportivo La Coruňa - Galatasaray Istanbul 2:0 (1:0) Branky: 40. Víctor, 73. Djalminha z pen. Rozhodčí: Strampe (Něm.). ČK: 58. Vedat (Galatasaray). Diváci: 31.000.

Paris SG - AC Milán 1:1 (0:0) Branky: 75. Robert - 90. José Mari. Rozhodčí: Wegereef (Niz.). Diváci: 41.450.

Vladimír Vokál Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít