Augusta a Vorlíček v Havířově skončili

Hokejový Havířov sáhl už ke třetí výměně trenérů v letošní sezóně. Z lavičky beznadějně posledního celku extraligy odvolalo vedení klubu Františka Vorlíčka a zároveň s ním odchází i sportovní manažer Josef Augusta. Vedením celku byl pověřen dosavadní asistent Radomír Kužílek. Jeho asistentem bude trenér havířovské mládeže Jan Křivohlávek.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Josef Augusta | Foto: Český svaz ledního hokeje

Bývalý úspěšný trenér české reprezentace Augusta v Havířově nevydržel ani dva měsíce. Klub za jeho působení dokázal získat v patnácti utkáních jen dva body. To bylo také hlavním důvodem odchodu. "K ukončení pracovního poměru došlo po vzájemné dohodě. Především je to z důvodů ekonomických, jelikož klub má už od začátku sezóny ekonomické potíže. Chtěli jsme to nějakým způsobem řešit i angažováním trenéra Augusty a trenéra Vorlíčka. Víceméně ten záměr nic nepřinesl." vysvětlil radiožurnálu generální manažer týmu Michal Slavík.

V průběhu 23 kol extraligy se na havířovské střídačce vyměnily už tři trenérské sestavy. Kamil Konečný s asistentem Kužílkem vydržel u týmu jen čtyři zápasy. Potom celek v devíti utkáních vedl Augusta spolu s Vorlíčkem a Kužílkem. Od 17. kola mužstvo trénovali už jen Vorlíček s Kužílkem, zatímco kouč dvojnásobných mistrů světa se přesunul do pozice sportovního manažera.

Jana Niklová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme