Augusta s Martincem oznámili nominaci pro turnaj ve Zlíně

Trenéři hokejové reprezentace Josef Augusta a Vladimír Martinec oznámili nominaci pro první turnaj série Euro Hockey Tour, Česká pojišťovna Cup ve Zlíně. Na zářijovém turnaji se nepředstaví žádný nováček.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Do reprezentace se po delší odmlce vrací Libor Procházka, zlatý z Olympijských her v Naganu. Jediným legionářem v nominaci je Angel Nikolov z finského Jyväskylä. Ve výběru by se mohl objevit také obránce Tomáš Kaberle, který se s týmem zámořské NHL Toronto Maple Leafs stále nedohodl na smlouvě pro příští sezonu.

Brankáři: Vladimír Hudáček (Zlín) Roman Málek (Slavia)

Obránci: Libor Zábranský (Sparta) Petr Kadlec (Slavia) David Havíř (Znojmo) Libor Procházka Mario Cartelli (oba Třinec) Angel Nikolov (Jyväskylä) Michal Sýkora (Pardubice) Radek Philipp (Vítkovice)

Útočníci: Michal Broš Jaroslav Hlinka Jan Tomajko (všichni Sparta) Viktor Ujčík (Slavia) Pavel Vostřák (Plzeň) Petr Čajánek (Zlín) Martin Procházka David Moravec (oba Vítkovice) Kamil Brabenec (Budějovice) Viktor Hubl (Slavia) Petr Sýkora (Pardubice) Vojtěch Kubinčák (Litvínov) Jiří Burger (Vsetín)

Karel Vojíř, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme