Baráž: Domácí prostředí stále výhodou

Stejně jako Karlovy Vary také jejich soupeř v baráži o hokejovou extraligu Chomutov využil stoprocentně domácího prostředí a po dvou porážkách v lázeňském městě dokázal srovnat v sérii na 2:2. Páteční utkání nemělo vítěze ani po prodloužení, po výsledku 4:4 se muselo rozhodnout až při samostatných nájezdech. V nich byli úspěšnější v poměru 2:1 domácí.

Chomutov přitom po dvě třetiny zápasu jen dotahoval karlovarské vedení, aby ve třetí části otočil na 4:3. Ale i hosté stačili stav srovnat, v prodloužení pak promarnili čtyřminutovou přesilovku. Samostatné nájezdy proměnili chomutovští Koláček a Boušek, jejich gólmana Jarinu dokázal na druhé straně překonat pouze Steiner. O účast v hokejové extralize se hraje na čtyři vítězná střetnutí, popáté se oba týmy střetnou v pondělí v Karlových Varech.

Statistika zápasu:

Branky: Petrovka, Plaček, Šíp, Boušek - Tomík 2, Steiner, Gróf; rozhodující penaltu proměnil Boušek

Stav barážové série: 2:2

Miroslav Bureš, Jan Dvořák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít