Brněnští fotbalisté vybojovali pod Ještědem bod

Fotbalisté Liberce v duelu 15. kola první ligy s Brnem dlouho prohrávali, ale v domácím prostředí dosáhli nakonec aspoň na remízu 1:1. Pod Ještědem se o obě branky postarali vicemistři světa do 20 let: Brno poslal ve 32. minutě do vedení Střeštík, za Liberec vyrovnal v 57. minutě Dohnálek.

zápas Liberec - Brno | Zdroj: ČTK

A jak se zrodily oba gólové momenty? Nejprve hostující Střeštík "uklidil" do sítě tečovanou střelu Kaloudy. Libereckému vyrovnání pak předcházel Papouškův centr z levé strany a přesná hlavička Dohnálka. Liberec se tak s vlastními fanoušky v letošním roce loučil rozpačitě, naopak hosté si bodu považovali. Brno se v tabulce vrátilo na šesté místo o skóre před Zlín, Liberec zůstal jedenáctý.

Branky: 57. Dohnálek - 32. Střeštík. Rozhodčí: Matějek - Slavík, Košec. ŽK: Papoušek, Liška, Hodúr - Kubáň. Diváci: 4624.

Sestavy: Liberec: Zlámal - Šinglár, Košťál, Polák, Liška - Dohnálek, Bílek, Hodúr, Papoušek - Nezmar (79. Dort), Blažek. Trenér: Škorpil. Brno: Lejsal - Kuncl, Trousil, Švejnoha, Kubáň - Kalouda, Polách, Pavlík, Holek, Střeštík (88. Hanák) - T. Došek (90. Wagner). Trenér: Uličný.

Pavel Petr Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít