Brno odjelo z Boleslavi s debaklem

Fotbalisté Mladé Boleslavi poprvé od úvodního zápasu zvítězili na domácím hřišti. Ve 14. kole Gambrinus ligy porazili Brno vysoko 4:0 a odlepil ze z posledního místa tabulky. Ve druhém dnešním utkání mezi Příbramí a Slováckem gól nepadl. Zato hned dva hráči utkání kvůli červené kartě nedohráli - brankář Slovácka Drobisz a domácí Horváth.

Gambrinus liga

Poklidným krokem dokráčeli fotbalisté Mladé Boleslavi v mrazivém podvečeru pro třetí výhru v první lize. Zrodila se až nečekaně lehce, protože hosté z Brna se prezentovali nedůstojným výkonem a po porážce 0:4 prodloužili svou sérii zápasu bez vítězství už na devět zápasů.

Fotbalisté Příbrami už tři zápasy čekají na ligové vítězství. Po dvou prohrách za sebou dnes na domácí půdě uhráli se Slováckem bezbrankovou remízu a na vítězství doma marně čekají už od 3. října. Slovácko naopak prodloužilo šňůru neporazitelnosti na čtyři utkání. Oba týmy zápas dohrávaly o deseti: hosté v 68. minutě přišli o gólmana Drobisze, po čtyřech minutách pak sudí Matějek vyloučil domácího Horvátha.