Carolina vede nad Torontem ve finálové sérii 2:1

Ve třetím vzájemném utkání finálové série play off Východní konference zámořské hokejové NHL porazila Carolina Toronto 2:1 v prodloužení a stejným poměrem se ujala vedení i na zápasy. Na vyrovnávací McCabeovu branku v dresu Maple Leafs, která rozhodla o nastaveném čase, přihrával Tomáš Kaberle. Zápas rozhodl v sedmé minutě prodloužení svou čtvrtou trefou v letošním play off útočník Hurricanes Jeff O'Neill.

Stanley Cup

Výsledky a statistika:

Východní konference: Toronto - Carolina 1:2 v prodl.
40. McCabe (T. Kaberle) - 6. Francis, 67. O'Neill; výsledky předešlých zápasů: 2:1, 1:2 v prodl.; stav série: 1:2

Lenka Buriánková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít