Čechmánek propadl a odjel z branky

Hokejový brankář Roman Čechmánek, který v NHL nastupuje za Philadephii Flyers, zaznamenal tristní utkání v zámořské NHL. Na domácím ledě pustil soupeři z Ottawy z 21pokusů pět gólů a na začátku poslední třetiny z ní raději odjel na střídačku. Jeho náhradník Brian Boucher ale nebyl o mnoho lepší. Dostal dva góly a Flyers tak podlehli Ottawě doma 2:7.

NHL

NHL

Hrozivé skóre domácích ještě alespoň trochu zkorigoval gólem v poslení minutě Hlaváč, za hosty dvakrát asistoval Bonk.

Úspěšný byl v nočním zápase Tampy s Los Angeles Kings Stanislav Neckář. K výhře domácích Blesků 3:0 přispěl brankou a asistencí. Gólovou přihrávku si připsal také brankář Calgary Roman Turek. V prodloužení zápasu proti Nashvillu ale inkasoval a jeho tým prohrál 4:5. Colorado vyhrálo nad Vancouverem 4:1 a jeho vítězné tažení zahájil brankou v 10. minutě Milan Hejduk. Blýskl se také Stanislav Neckář v dresu Tampy Bay. Asistencí a gólem pomohl svému týmu k výhře 3:0 nad Los Angeles Kings.

Výsledky:

Philadelphia Flyers-Ottawa Senators 2:7 (0:2, 0:1, 2:4), branky: 43. K. Johnsson, 60. Hlaváč - 20. a 46. Hossa (na druhou Bonk), 16. Phillips, 30. McEachern (Bonk), 42. White, 44. Arvedson, 50. Redden.

Tampa Bay Lightning-Los Angeles Kings 3:0 (0:0, 3:0, 0:0), branky: 31. Modin, 31. St. Louis (Neckář), 38. Neckář.

Calgary Flames-Nashville Predators 4:5 v prodl. (1:3, 0:1, 3:0 - 0:1), branky: 43. a 60. Iginla, 6. Morris (Turek), 46. Conroy - 18. a 64. Delmore, 1. Archipov (Erat), 4. G. Johnson, 39. Legwand.

Colorado Avalanche-Vancouver Canucks 4:1 (1:0, 2:0, 1:1), branky: 10. Hejduk, 22. E. Messier, 24. Hinote, 49. Drury - 56. Morrison.

Boston Bruins-Toronto Maple Leafs 2:1 v prodl. (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0), branky: 38. Rolston, 61. J. Thornton - 24. Domi.

Columbus Blue Jackets-Edmonton Oilers 2:5 (0:2, 1:0, 1:3), branky: 34. Sanderson, 48. Timander (Výborný) - 2. Horcoff, 19. Hecht, 51. Smith, 57. Carter, 60. Comrie.

St. Louis Blues-New York Rangers 5:1 (2:1, 2:0, 1:0), branky: 9. Nash, 14. Corso, 36. Pronger, 38. MacInnis, 44. Mayers - 16. Cíger.

Chicago Blackhawks-San Jose Sharks 4:2 (0:0, 3:0, 1:2), branky: 32. Daze, 37. Klemm, 38. Calder, 60. Žamnov - 41. Marleau, 59. Harvey.

Tomáš Kohout Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít