Čepalovová získala Světový pohár

Ruská běžkyně na lyžích Julia Čepalovová se stala celkovou vítězkou Světového poháru. V dnešním závodě na 40 kilometrů volnou technikou si doběhla pro první místo a uhájila tak své prvenství v průběžném pořadí seriálu.

Druhá dnes doběhla Olga Savjalovová a za ní Larisa Lazutinová, obě z Ruska. Největší soupeřka Čepalovové, obhájkyně titulu Norka Skariová, skončila až třináctá. Čeští běžci na lyžích se posledních závodů Světového poháru neúčastní.

Výsledky závodu na 40 km volnou technikou:

1. Čepalovová 1:49:34,8, 2. Savjalovová -1,0, 3. Lazutinová (všechny Rus.) -2,7, 4. Belmondová (It.) -5,9, 5. Gavriljuková (Rus.) -29,5, 6. Varisová (Fin.) ...

Karel Vojíř Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít