Češi zařídili výhru Pittsburghu

Hokejisté Pittsburghu porazili v zápase zámořské NHL New York Rangers v prodloužení 3:2. Velkou záslouhu na tom měli Milan Kraft a Jan Hrdina. Kraft si připsal dva body za jeden gól a jednu asistenci, Hrdina vstřelil rozhodující branku v první minutě nastaveného času. Dvacet osm úspěšných zásahů si připsal brankář Dominik Hašek, který tak pomohl Detroitu k výhře 5:2 na ledě St. Louis. Pro Red Wings to bylo už osmé vítězství v řadě na hřištích soupeřů, což je klubový rekord. "Dominátor" navíc prodloužil svou rekordní osobní sérii bez porážky na 15 utkání.

NHL

NHL

Výsledky a statistiky:

Pittsburgh - New York Rangers 3:2 v prodl. 19. Kraft , 31. Beech ( Kraft ), 61. Hrdina - 25. A. Johansson, 59. McCarthy

St. Louis - Detroit 2:5 18. Mellanby, 23. Stillman - 14. a 38. L. Robitaille, 7. Holmström, 33. Fjodorov, 59. Dacjuk ( Fischer )

Colorado - Los Angeles 4:3 30. Foote, 36. Sakic, 54. Keane, 59. Nieminen - 13. a 40. Deadmarsh (na druhou Modrý ), 41. Allison

Boston - Calgary 3:2 8. Zamuner, 14. M. McInnis, 58. Samsonov - 32. Savard, 40. Iginla

Montreal - Toronto 1:1 po prodl. 35. Juneau - 17. Green

Phoenix - Ottawa 3:2 15. a 50. Numminen, 12. Langkow - 10. Hossa, 11. Alfredsson

Florida - Nashville 2:2 po prodl. 24. Hagman, 53. Ritchie - 20. G. Johnson, 39. Ronning

San Jose - Vancouver 2:0 29. Sturm, 47. Selänne

Karel Vojíř Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít