Čeští fotbalisté do 21 let zvítězili v kvalifikaci ME v Dánsku 4:3

Čeští fotbalisté do 21 let vyhráli v utkání kvalifikace mistrovství Evropy v Odense nad Dánskem 4:3. V zápase plném zvratů Češi už po osmi minutách prohrávali 0:2. Zpátky do hry je vrátil v 13. minutě vlastní gól Dánů a v 38. minutě vyrovnal Voříšek, který uprostřed prvního poločasu vystřídal Jarolíma. I druhý poločas byl podobně dramatický a až v třetí minutě nastaveného času dal vítězný gól Žůrek.

Utkání sledoval Miroslav Bureš:

Statistika:

Dánsko - Česká republika 3:4 (2:2)

Branky: 4. Lövenkrands, 8. Skoubo, 80. Albrechtsen - 13. vlastní Sennels, 38. Voříšek, 68. Vachoušek, 90. Žůrek. Rozhodčí: Bosat (Tur.). ŽK: Jacobsen - Kobylík. Diváci: 976.

Sestava ČR: Čech - Kubica (52. Kováč), Jiránek, V. Drobný, Špiláček - Kobylík, Jarolím (23. Voříšek), Polák, Urbánek (80. Žůrek) - Pospíšil, Vachoušek.

Štěpán Etrych Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít