Čeští fotbalisté v přípravném utkání v Makedonii jen remizovali

Nerozhodným výsledkem 1:1 skončil první letošní přípravný zápas, který sehrála česká fotbalová reprezentace. Remíza na půdě Makedonie asi nikoho nenadchla, tím spíš, že náš tým odcestoval do dějiště zápasu až na policií zadrženého předsedu svazu Františka Chvalovského téměř kompletní.

První šanci měl ve 22. minutě Koller, do té doby se diváci fotbalových momentů nedočkali. Ani pak to z naší strany nebylo lepší, a tak ve 34. minutě přišel gólový trest: Hristov přehlavičkoval po trestném kopu Fukala a domácí vedli. Ještě do poločasu se ale narodilo vyrovnání: Pavel Kuka překonal umístěnou střelou brankáře Miloševského. Po přestávce byl výkon naší jedenáctky ještě nevýraznější.

„Nehráli jsme zdaleka tak, jak bych si představoval. Zdálo se sice, že jsme měli více ze hry, ale bez pohybu to nejde“, řekl po utkání trenér Jozef Chovanec.

Branky: 34. Hristov - 42. Kuka. Rozhodčí: Dobrimov - Lečkov, Jordanov (všichni Bulharsko). ŽK: M. Krstev - Votava, Látal. Diváci: 8000. Sestavy: Makedonie: Miloševski - Mitrevski - Sedloski, Stavrevski - Micevski (46. Šajnovski), Lazarevski, Veselinovski (75. Bečiri), Serafimovski (87. Nacevski), Šačiri - M. Krstev, Hristov (90. Duzelov). Česká republika: Srníček (46. Maier) - Votava - Fukal (46. Látal), Ujfaluši - Poborský (66. Heinz), Šmicer, Bejbl, Nedvěd (75. Jarošík), Týce - Kuka (46. Rosický), Koller (87. Lokvenc).

Tomáš Lörincz Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít