Čestí hokejisté překvapivě remizovali s Polskem 2:2

V úvodním duelu nové sezóny remizovali čeští hokejoví reprezentanti v polské Osvětimi s domácím výběrem 2:2 po třetinách 1:1, 1:0 a 0:1. Úřadující olympijští vítězové a mistři světa mohli převážit vývoj zápasu ve druhé třetině, v níž měli znatelnou převahu, ale nabídnuté příležitosti nedokázali s jednou výjimkou realizovat.

Největší překážkou byl hostům velmi dobrý brankář Tomasz Wawrzkiewicz a urputná obranná hra domácího celku.

Výsledek:

Polsko - Česká republika 2:2 (1:1, 0:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 5. Klisiak (L. Laszkiewicz), 42. Tkacz (Demkowicz, Sarnik) - 14. P. Sýkora (Philipp), 22. Hübl (Ujčík). Rozhodčí: Mihálik (SR) - Rajski, Lipik (oba Pol.). Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. Diváci: 2850.

Polsko: Wawrzkiewicz - Smielowski, Zamojski, Labuz, Gil, Klys, Gonera, D. Laszkiewicz, Trzópek - Klisiak, Parzyszek, L. Laszkiewicz - Wolkowicz, Tkacz, Demkowicz - Sarnik, Slaboň, Slusarczyk - Proszkiewicz, Biela, Justka. Trenér: Viktor Pysz.

Česká republika: Málek - M. Sýkora, Havíř, P. Kadlec, Zábranský, L. Procházka, Nikolov, Cartelli, Philipp - Moravec, J. Hlinka, M. Procházka - Ujčík, Čajánek, Hübl - Vostřák, Broš, Tomajko - P. Sýkora, Burger, Brabenec (37. Kubinčák). Trenéři: Josef Augusta, Vladimír Martinec.

Milan Kopp, Vladimír Vokál Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít