Čeští hráči v NHL pomohli New Jersey

České trio Patrik Eliáš, Petr Sýkora a Robert Holík se postaralo v úterním utkání zámořské hokejové NHL o všechny tři branky New Jersey, které zdolalo Detroit 3:1.

Eliáš si současně připsal i asistenci na vítězný gól Petra Sýkory. Na vítězství Pittsburghu v Atlantě 6:3 se podíleli gólem a přihrávkou Jaromír Jágr a Martin Straka, trefil se i Robert Lang.

A zde jsou další výsledky zápasů: Boston - St. Louis 5:1, Washington - Ottawa 1:1 po prodloužení, Tampa Bay - Florida 4:3, Calgary - Edmonton 3:5, Vancouver - Minnesota 3:2 v prodloužení, Los Angeles - Dallas 8:0 a San Jose - Colorado 1:3.

Milan Kopp, Marek Hejduk Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít