Čeští tenisté se střetnou v Davis Cupu s Ruskem

V prvním kole příštího ročníku Světové skupiny Davisova poháru čekají na naše tenisty Rusové. Hrát se bude od 7. do 9. února a zřejmě v Ostravě. Pokud by čeští reprezentanti postoupili, střetli by se v dalších bojích s Argentinou nebo Německem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

davis Cup | Foto: The Oficial Davis Cup Website

Tým povede v únoru už nový kapitán. Tím se s největší pravděpodobností stane deblista Cyril Suk. Definitivně by ho měl do funkce schválit výkonný výbor Českého tenisového svazu 16. října. Kapitánkou ve Fed Cupu bude Petra Langrová-Píchalová.

Podle předsedy ČTS Ivo Kaderky je Rusko s Maratem Safinem a Jevgenijem Kafelnikovem atraktivní soupeř, který může přilákat hodně diváků. Podle něj může našim pomoci k výhře domácí prostředí. Do Čech ovšem Rusové možná přijedou bez Kafelnikova, který v případě výhry ve finále ohlásil konec kariéry. Tým doplňují nadějní Michail Južnyj a Andrej Stoljarov.

Los 1. kola Davisova poháru 2003:

Rumunsko - Francie, Nizozemsko - Švýcarsko, Austrálie - Velká Británie, Švédsko - Brazílie, Chorvatsko - USA, Španělsko - Belgie, Argentina - Německo, Česká republika - Rusko

Lenka Buriánková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme