Co právě teď zajímá hokejovou chůvu?

Jak hodnotí právě probíhající mistrovství světa ve Švédsku hokejový agent? Co říká vývoji Stanley Cupu? To jsou dvě z mnoha otázek, na které bude odpovídat Jaromír Henyš v neděli po desáté hodině v pořadu Na střídačce. Zeptat se ho můžete i Vy, telefonicky či na internetu na adrese www.rozhlas.cz/chat. Muž, který se stará o hokejové hvězdy, si na nezajímavý život rozhodně stěžovat nemůže.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jaromír Henyš je ženatý, dcera Alice je manželkou bývalého hokejisty Davida Volka a syn Jaromír se jako advokát zapsal do povědomí sportovních fanoušků vystupováním v kauze okolo hokejového Vsetína. K práci agenta se dostal náhodou po emigraci svého zetě, který utekl za angažmá v klubu NHL New York Islanders.

Pracovní náplň Jaromíra Henyše v sobě kombinuje, jak funkci vyhledávače talentů, tedy scouta, tak i člověka, který již nasmlouvaným hráčům pomáhá prakticky ve všem a kterému se občas přezdívá babysitter - chůva. A tak v sezóně shlédne třeba i sedm zápasů týdně a když se jeho ovečky vrací na prázdniny domů shání jim třeba auto, či pomáhá zařídit doklady pro potomka.

Jan Dvořák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme