Colorado porazilo New Jersey 4:0

Hokejisté Colorada zvítězili v šestém utkání finálové série Stanley Cupu na ledě New Jersey 4:0. Stav série je tak nyní nerozhodný 3:3. Domácí sice zápas začali ve velkém stylu a v úvodním dějství přehráli Laviny v poměru střel 12:5.

Skóre zápasu ale otevřel v 19. minutě prvního dějství coloradský Adam Foote. Druhý gól Lavin přidal ve 3. minutě druhé třetiny v přesilovce Ville Nieminem po nahrávce Martina Škouly a necelé dvě minuty před další přestávkou se trefil Chris Drury. Na konečných 4:0 upravil ve 14. minutě závěrečného dějství Alex Tanguay. O vítězi poháru Lorda Stanleyho rozhodne až sedmé klání hrané v noci na neděli středoevropského letního času v Denveru.v

Milan Kopp, Stanislav Vintr Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít