Ďáblové jsou ve finále Východní konference

Hokejisté New Jersey si jako první zajistili postup do semifinále play off zámořské NHL. V pátém zápase vyhráli nad Tampou 2:1 ve třetím prodloužení a celou sérii získali poměrem 4:1. Vítěznou branku vstřelil ve 112. minutě Grant Marshall. Vancouver rozhodl o výhře v Minnesotě 3:2 také v nastaveném čase. V 76. minutě se trefil Brent Sopel a zajistil Canucks vedení v sérii 3:1.

Stanley Cup

Stanley Cup

Východní konference - semifinále, 5. zápas:

New Jersey - Tampa Bay 2:1 v třetím prodl. (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0, 0:0, 1:0)
Branky: 14. S. Niedermayer, 112. Marshall - 12. Alexejev. Střely na branku: 48:39. Diváci: 18.612

Výsledky předešlých zápasů: 3:0, 3:2 v prodl., 3:4, 3:1

Konečný stav série: 4:1, postupuje New Jersey

Západní konference - semifinále, 4. zápas:

Minnesota - Vancouver 2:3 v prodl. (1:0, 0:0, 1:2 - 0:1)
Branky: 20. a 44. Gáborík - 43. Cooke, 58. Jovanovski, 76. Sopel. Střely na branku: 27:30. Diváci: 19.386

Výsledky předešlých zápasů: 3:4 v prodl., 3:2, 2:3

Stav série: 1:3