Dlouhý s Víznerem skončili

Účastníci tenisového Turnaje mistrů v deblu Lukáš Dlouhý a Pavel Vízner spolu příští rok hrát nebudou. Dlouhý se totiž chce soustředit na singl, Vízner se domluvil na spolupráci s Martinem Dammem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

tenis | Zdroj: ČTK

Čtyřiadvacetiletý Dlouhý se chce soustředit v příští sezóně pouze na dvouhru. Rád by se vrátil do první světové stovky, ze které vypadl poté co se velmi úspěšně prezentoval s Víznerem ve čtyřhře. Jen sbírka dosažených výsledků v právě končícím tenisovém roce hovoří za vše. Finálová účast na francouzském Roland Garros a americkém US Open nebo nedávná prestižní účast na turnaji mistrů v Šanghaji. Kde přes dvě výhry ve skupině nepostoupili do semifinálových bojů jen vinou horšího poměru setů. Vízner pro příští rok vytvoří dvojici s dalším Čechem Martinem Dammem, který po dvou letech ukončil spolupráci s Indem Leandrem Paesem. Česko-indický pár tak nerozšíří svou sbírku úspěchů. Mezi největší patří vítězství na US Open v roce 2006. Českému tenisu tak vznikne úplně nový velmi zkušený pár. Víznerovi je 37 a Martinu Dammovi 35 let.

David Surmaj Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme