Domácí neporazitelnost Slavie pokračuje

Šešívaní sice na podzim poprvé inkasovali na svém stadionu, ale přesto porazili Brno 2:1. Naopak teplickým se podruhé za sebou na vlastním hřišti nedařilo, tentokrát ve 12. kole podlehli Olomouci 0:1. Fotbalistům Zlína nepomohl ani nový trenér Levý a prohráli na půdě Bohemians Praha 0:1.

SK Slavia Praha | Foto: SK Slavia Praha

1. FK Příbram - SK Kladno 2:0 (1:0)

Domácí nemuseli na vítězství 2:0 předvést žádný zázrak, Kladno bylo směrem dopředu naprosto neškodné a Příbram zase efektivní v zakončení. Ve 35. minutě dorazil z blízka tečovanou střelu kanonýr Huňa. Následovaly dlouhé minuty dlouhého fotbalového utrpení, které přikrášlil druhou brankou domácích Klesla.

Branky: 35. Huňa, 85. Klesa. Rozhodčí: Jech - Hojsík, Jiřík. ŽK: Procházka, Zachariáš (oba Kladno). Diváci: 2952

Dynamo České Budějovice - Viktoria Žižkov 3:2 (0:0)

Budějovice dokonale otočily průběh zápasu, vyhráli 3:2. Dvěma góly v rozmezí čtyř minut 69. a 73. minutě získal Žižkovu vedení 2:0 Naumov. Jihočeši, ale zabojovali a vyrovnali a 90. minutě vystřelil z penalty tři body Benát.

Branky: 76. a 90. z pen. Benát, 85. Hudson - 69. a 73. Naumov. Rozhodčí: Příhoda - Slavík, Tacina. ŽK: Horejš, Hílek, Hudson - Hruška, Vozábal, Stracený. Diváci: 2782

Bohemians Praha - Tescoma Zlín 1:0 (1:0)

O osudu utkání rozhodla 24. minuta, po pohledné kombinaci našel kolmou přihrávkou za obránce Zoubek nabíhajícího Dobeše a bývalý hráč Zlína střelou na bližší tyč vystřelil domácím tři body. Ve druhém poločase předváděli oba týmy pohledný fotbal se šancemi na obou stranách, ani jedna však brankou neskončila.

Branka: 24. Dobeš. Rozhodčí: Hájek - Zlámal, Handlíř. ŽK: Macháček, Vošahlík - Malcharek, Kroča. Diváci: 930

Slavia Praha - 1. FC Brno 2:1 (2:0)

Domácí si počínali suverénně, výsledek 2:1 utkání plně nevystihuje. Jen výjimečně se dostalo Brno na polovinu Slavie, zatímco domácí načali soupeře už v úvodu. Necid se trefil v 15. minutě po centru Šmicera a v 37., kdy využil parádního sóla Krajčíka. Až v závěru využil Šural jedné z chyb domácí obrany. Tu gól rozhodil, ale další už nepřipustila.

Branky: 15. a 37. Necid - 85. Šural. Rozhodčí: Makovička - Košec, Štěrba. ŽK: Polách, Heinz, Střeštík. Diváci: 13.540

FK Teplice - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)

Severočeši předvedli jeden ze svých nejhorších podzimních výkonů a zaslouženě prohráli 0:1. Domácí jen těžko mohli dosáhnout vítězství ve velké příležitosti ve 14. minutě totiž Jun zaváhal a další už si on ani jeho další spoluhráči nevytvořili. Hanáci byli v utkání lepším týmem a pokud by byli v koncovce klidnější nemusel být Hubník jediným střelcem tohoto zápasu.

Branka: 60. Hubník. Rozhodčí: Adámek - Pospíšil, Dobrovolný. ŽK: Vachoušek, Verbíř - Heidenreich, Komárek, Melinho. Diváci: 3045

Pavel Tojšl Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít