Dominik Hašek znovu uhájil čisté konto

Český brankář pokračuje v zámořské NHL ve výborných výkonech. V utkání proti Torontu zneškodnil šestnáct střel soupeře a podeváté tak v letošní sezóně vychytal nulu. Buffalo nakonec zvítězilo 3:0.

Hokejisté Bostonu vedli v Pittsburghu už o dvě branky, ale nakonec získali pouze jeden bod za remízu 2:2. Postaral se o to především útočník Martin Straka, který připravil obě branky Tučňáků. O konečném výsledku rozhodl po Strakově nahrávce Jan Hrdina, který se trefil poprvé po jedenácti zápasech. Jaromír Jágr si připsal pouze jednu asistenci, čehož využil jeho pronásledovatel v tabulce produktivity - útočník Colorada Joe Sakic. V utkání proti San Jose totiž vstřelil jeden gól a přidal dvě asistence. Na Jágra tak ztrácí už jenom dva body.

V dresu Colorada se dařilo také Milanu Hejdukovi, který přihrával na dva góly svých spoluhráčů. Roman Hamrlík rozhodl v první minutě prodloužení o výhře New York Islanders nad St. Louis 4:3. Smůlu měl naopak útočník Columbusu Martin Špaňhel, který byl z týmu nováčka NHL poslán na farmu do celku nižší ligy AHL Syracuse Crunch.

Výsledky:

Buffalo-Toronto 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) branky: 13. Warrener, 30. Kalinin, 45. Heinze (Varaďa)

Montreal-Florida 3:3 (0:1, 1:1, 2:1 - 0:0) branky: 36. Traverse, 42. Campbell, 52. Darby - 5. Podkonickij, 40. P. Bure, 42. Jokinen

Pittsburgh-Boston 2:2 (1:2, 1:0, 0:0 - 0:0) branky: 17. H. Jonsson (Straka, Jágr), 23. Hrdina (Straka) - 2. Guerin, 12. J. Thornton

St. Louis - New York Islanders 3:4 porodloužení (2:1, 1:2, 0:0 - 0:1) branky: 8. Hecht, 10. Mellanby, 39. Stillman - 3. K. Jonsson, 33. Czerkawski, 36. Lapointe, 61. Hamrlík

Colorado-San Jose 4:1 (0:1, 2:0, 2:0) branky: 25. Bourque (Hejduk), 37. Klemm, 43. De Vries, 59. Sakic (Hejduk) - 8. Nolan.

Marcel Pencák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít