Drnovice zaskočily mistra

Fotbalisté Drnovic vybojovali v dohrávaném utkání 22. kola Gambrinus ligy překvapivou remízu 1:1 s úřadujícím mistrem Spartou.

Vedoucí gól Sparty zaznamenal v 11. minutě Holub, za Drnovice vstřelil vyrovnávací branku v 31. minutě Cupák.

Branky: 31. Cupák - 11. Holub. Rozhodčí: Marada - Amler, Talpa. ŽK: Brabec, Kadlec - Lengyel, Horňák, Slončík, Koloušek. Diváci: 7052.

Drnovice: Vaniak - Kadlec - Brabec, Formánek, Čáp - Randa (79. Sninský), Zavadil, Gibala, Valnoha - Tuma, Cupák (86. Zemánek).

Sparta: Blažek - Horňák, J. Novotný, Lengyel, Labant - Holub, Jarošík, Slončík (76. Koloušek), P. Novotný - Lazzaro (68. Kincl), Obajdin (90. Mynář).

Pořadí Gambrinus ligy po 22. kole: 1. Sparta 51 bodů, 2. Olomouc 37, 3. Příbram 35, 4. Teplice 33, 5. Liberec 31, 6. Žižkov 31, 7. Slavia 30, 8. Synot 29, 9. Bohemians 27, 10. Drnovice 27, 11. Jablonec 25, 12. Ostrava 23, 13. Blšany 22, 14. Brno 20, 15. České Budějovice 18, 16. Plzeň 15.

Jan Dvořák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít