Dvořák rozhodl o vítězství Rangers

Hokejový útočník Radek Dvořák rozhodl o výhře svého týmu - New York Rangers - na ledě Montrealu v poměru 2:1 brankou ve 25. minutě.

Stanley Cup

Stanley Cup

V jediném nočním zápase se domácí Canadiens ujali vedení v 11. minutě, když dokázali využít přesilovou hru. Hosté vyrovnali po šesti minutách zásluhou Fleuryho. Druhý gól do sítě domácích již znamenal vítězství Jezdců. Po střele Petra Nedvěda, kterou domácí brankář Theodor ještě vyrazil, se dostal k puku Radek Dvořák a zajistil svému mužstvu tři body. Výborný výkon podal newyorský gólman Blackburn a přispěl tak k první porážce Montrealu v letošní sezóně.

Výsledek:

Montreal-New York Rangers 1:2 (1:1, 0:1, 0:0), branky: 11. Souray-17. Fleury, 25. Dvořák (Cíger), střely na branku: 23:29.