Eliáš nahrál na vítězný gól New Jersey

Jen jeden gól padl v jediném pondělním zápase zámořské hokejové NHL, ve kterém Philadelphia na domácím ledě podlehla Ďáblům z New Jersey. Asistenci branky, která padla až ve třetí minutě prodloužení z hole Briana Gionty, si připsal Patrik Eliáš. Vstřelený gól pak zůstal jedinou černou kaňkou na jinak výborném výkonu brankáře domácích Romana Čechmánka, který předtím zlikvidoval pětadvacet střel.

Patrik Eliáš

Patrik Eliáš | Foto: Hráči NHL

Čechmánkův protějšek Martin Brodeur měl šestadvacet úspěšných zákroků a připsal si druhou vychytanou nulu v letošní sezóně a 57. v kariéře. Výsledek 1:0 je v zápasech těchto dvou týmu už čtvrtý za sebou; třetí ve prospěch Ďáblů.