Barák navázal v italské lize na Jankta, dvěma góly vystřílel Veroně výhru nad Beneventem

Antonín Barák poprvé skóroval v dresu Verony a dvěma góly zařídil Hellasu v 6. kole italské fotbalové ligy vítězství 3:1 nad nováčkem z Beneventa. Navázal tak na nedělní gólový zápis reprezentačního spoluhráče Jakuba Jankta, který se prosadil při remíze Sampdorie v derby s Janovem.

Verona Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Antonín Barák

Antonín Barák | Zdroj: Profimedia

Pětadvacetiletý český záložník se nejprve prosadil v 17. minutě, kdy z malého vápna poslal do sítě přízemní centr Mattii Zaccagniho, v druhém poločase pak na vyrovnání hostů záhy odpověděl střelou vnějším nártem do horního rohu branky.

Jankto skóroval v janovském derby, Ibrahimovic rozhodl nůžkami. Ronaldo ozdobil návrat dvěma góly

Třetí gól domácího celku přidal v 77. minutě Darko Lazovič, to už soupeř hrál v oslabení. Verona má na kontě jen jednu porážku a tříbodový zisk ji posunul na sedmé místo. Benevento prohrálo potřetí za sebou a je čtrnácté.

Bývalý slávista Barák v Serii A naposledy skóroval na počátku srpna. V závěrečném kole minulého ročníku se trefil v dresu Lecce, ani jeho gól ale týmu nepomohl k záchraně. Český reprezentant posléze zamířil z Udine na další hostování, tentokrát do Verony.