Bayern ve druhé egyptské lize? Místní tým v nouzi použil dresy velkoklubu

Kuriózní situaci zažili fotbalisté z klubu Haras El Hodood na úvod druhé egyptské ligy. Ve městě Nabaruh proti nim nastoupili hráči v dresech Bayernu Mnichov. Šlo však o místní tým, který musel narychlo řešit problém s dresy.

Nabaruh/Egypt Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tým Nabaruhu v narychlo upravených dresech Bayernu Mnichov | Zdroj: Twitter

V Egyptě se rozjíždí fotbalové soutěže a klub z Nabaruhu musel řešit vážnou komplikaci. Pro první zápas neměl od svého dodavatele připravené žádné dresy. Nová série ještě nebyla připravená.

Vedení týmu vyřešilo problém s nadhledem. Sehnalo dresy Bayernu Mnichov, jejichž červená verze se velmi podobá jejich domácí kombinaci, přežehlili klubová loga a s vlastním znakem na prsou (ale cizí reklamou) nastoupili k zápasu.

Jediný, kdo se nepřidal byl domácí brankář, který chytal ve vlastním černém vybavení. I proto nastala kuriózní situace, kdy hráči jednoho týmu hráli ve vybavení různých značek.

Oblečení věhlasného klubu ale fotbalistům Nabaruhu nepomohlo. Haras El Hodood prokázal na hřišti v deltě Nilu vyšší ambice a zvítězil jednoznačně 3:0.

vman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme