Bohemians přehráli Jihlavu 4:2, Ostrava remizovala s Olomoucí

Pražští Bohemians zvládli zápas s Jihlavou a vyhráli 4:2, když už po prvním poločase vedli díky třem gólům Kabajeva 3:0. Slezské derby mezi Ostravou a Olomoucí skončilo nerozhodně 1:1.

Jihlava Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

(zleva) Marin Popovič, Martin Hašek a Lukáš Vaculík v zápase Jihlava-Bohemians

(zleva) Marin Popovič, Martin Hašek a Lukáš Vaculík v zápase Jihlava-Bohemians | Foto: Luboš Pavlíček | Zdroj: ČTK

Vysočina Jihlava - Bohemians Praha 1905 2:4
Hattrick během úvodních 22 minut v podání Jevgenije Kabajeva přinesl fotbalistům Bohemians Praha 1905 výhru 4:2 v duelu 11. kola první ligy na hřišti Jihlavy. Ta na nejrychleji nastřílené tři góly od úvodního hvizdu v historii soutěže dokázala odpovědět brankou Petra Tlustého, ale Rudolf Reiter vrátil hostům tříbrankový náskok. Davis Ikaunieks už jen z penalty snížil.

Baník Ostrava - Sigma Olomouc 1:1
Fotbalisté Ostravy a Olomouce se v dnešním utkání 11. kola nejvyšší soutěže rozešli smírem 1:1. Přestože Baník vedl čtvrtou trefou Roberta Hrubého v sezoně, náskok neudržel a olomoucký Pavel Moulis vyrovnávací trefou prodloužil jeho čekání na výhru už na deset zápasů. Baník i popáté v sezoně doma remizoval, Olomouc se bodově dotáhla na druhou Slavii.

Výsledky pátečního programu 11. kola HET ligy:

Vysočina Jihlava - Bohemians Praha 1905 2:4 (0:3)
Branky: 60. Tlustý, 90. Ikaunieks z pen. - 9., 16. a 22. Kabajev, 73. Reiter. Rozhodčí: Hrubeš - Pelikán, Myška. ŽK: Luts (Boh.). Diváci: 3360.

Baník Ostrava - Sigma Olomouc 1:1 (0:0)
Branky: 54. Hrubý - 74. Moulis. Rozhodčí: Zelinka - Paták, Hájek. ŽK: Hrubý, O. Šašinka, Hlinka, Pazdera, Baroš - Jemelka, Houska, Vepřek. ČK: 90.+4. Houska. Diváci: 5617.