Bohemians řeší problém s prodejem vstupenek na duel se Slavií. Řada lístků byla prodána neoprávněně

Vzájemné souboje pražských fotbalových celků obvykle patří v české lize mezi ty nejnavštěvovanější. Duel 27. kola mezi Bohemians 1905 a Slavií by měl být 6. května dokonce vyprodaný – o tento zápas je velký divácký zájem, a to i ze strany těch, kteří pro pořízení vstupenek nemají oprávnění.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Stadion fotbalistů Bohemians 1905

Stadion fotbalistů Bohemians 1905 | Foto: Filip Jandourek | Zdroj: Český rozhlas

Kdo přesně se pokusil o nákup vstupenek neplatným způsobem, není jasné. O tento zápas je už dlouho velký zájem, protože oba týmy mají početné fanouškovské tábory.

Navíc jde o městské derby, a s tím souvisí i fakt, že byl předprodej lístků na tento duel z bezpečnostních důvodů omezen pouze pro majitele permanentních vstupenek a členy Družstva fanoušků Bohemians a oficiálních fanklubů.

Lístek bylo možné zakoupit pouze po zadání kódu příslušné permanentní vstupenky. Jenže ve středu zaznamenali členové předprodejní sítě Ticketportal téměř 300 podezřelých užití těchto kódů, jinými slovy někdo se pokusil obejít ta nastavená pravidla.

„Předprodej vstupenek probíhal v režimu, kdy si je mohli koupit pouze naši registrovaní fanoušci. Vzhledem k tomu, že došlo k neoprávněnému použití kódů jejich členských karet – byly použity kódy, které nejsou aktivní nebo ty, u kterých jsme si ověřili, že jejich držitelé je nepoužili," vysvětlil marketingový manažer Bohemians Svatoslav Baťa.

Klub samozřejmě okamžitě stornoval tyto vstupenky, takže těch zhruba 300 lístků bude možné zakoupit od 3. května. Půjde to ale pouze ve fanshopu v Ďolíčku u stadionu Bohemians a to po předložení jednoho z daných průkazů.

David Nyč, jkn Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme