Brazilští reprezentanti jsou v Praze. Sběratelům pár podpisů rozdali, u novinářů se ani nezastavili

Brazilští fotbaloví reprezentanti jsou po 63 letech v Praze. A pro fotbalové fanoušky to není jen výjimečná příležitost vidět je hrát na vlastní oči, ale také od nich získat podpis. Hned na letišti toho několik sběratelů využilo, a nejen českých.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Fanoušci se snaží získat podpisy brazilských fotbalistů | Foto: Jan Suchan

Tři auta sběratelů podpisů odjíždí od terminálu. Pokus ulovit autogramy brazilských hvězd zhruba 20 minut před příletem vzdávají, protože autobus připravený pro hráče odjel a vypadá to, že přímo na letištní plochu.

Přehrát

00:00 / 00:00

Brazilská fotbalová reprezentace přiletěla do Prahy

Polský sběratel David na letišti zůstal. Přiznává ale, že se bál, že hráči odbavovací halou neprojdou, vždyť na Letiště Václava Havla přijeli s kamarádem Frankem jen kvůli podpisům až z Katovic. Už je ale připravený ve žlutém brazilském dresu, s fixem a albem s fotkami. Autobus se totiž vrátil zpátky a dva pánové tady rozestavují sloupky s natahovacími páskami, kterými vytváří koridor pro hráče.

A už se otevírají dveře, jako první vchází trenér Tite, následují hráči. A zatímco třeba Thiago Emiliano da Silva se sluchátky na uších prochází rovnou do autobusu, další osobnosti jako Casemiro, Philippe Coutinho nebo Gabriel Jesus se zastavují a podepisují.

„Casemiro, Taffarel, Coutinho…“ vyjmenovává získané autogramy jeden z úspěšných sběratelů. Ten měl větší štěstí, než veterán mezi nimi, který přicestoval z Břeclavi. „Mám jediného Casemira,“ řekl.

I on byl ale úspěšnější než čtveřice novinářů, u kterých se brazilské hvězdy Barcelony, Realu nebo Manchesteru City nezastavily vůbec.

14 lovců autogramů (pět z nich dokonce z Polska, další třeba z Břeclavi) a 4 novináři - toť uvítací delegace pro nejslavnější fotbalovou reprezentaci světa. Coutinho, Casemiro, Gabriel Jesus, Arthur nebo Paqueta pár podpisů rozdali, rozhovor žádný 😏

03:11 – 24. 03. 2019

1 5

Jan Suchan Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme