Držitel Zlatého míče v I. B třídě. Pavel Nedvěd přestoupil do Skalné u Chebu

Fotbalový klub ze Skalné získal pro boje v I. B třídě už pět posil, jedna ale vyčnívá nade všechny. Přestup do svého prvního klubu podepsal Pavel Nedvěd, který v městečku u Chebu prožil dětství. V klubu je registrován i jeho syn.

Skalná u Chebu Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pavel Nedvěd | Foto: Fotobanka Profimedia

„Po tvrdých, nekonečně dlouhých a náročných jednáních probíhajících mezi nejvyššími představiteli Skalné a Juventusu Turín se podařilo angažovat Pavla Nedvěda,“ oznámil klub z Chebska na svém webu.

Čínská CEFC mi dluží 15,6 milionu, říká Nedvěd. Smlouvy plníme, oponuje Tvrdík

Číst článek

Na důkaz připojil i fotografie z podpisu potřebných dokumentů. 45letý záložník tak jako amatér přestoupí z italského velkoklubu do dvoutisícového městečka v západních Čechách.

Ona „tvrdá a nekonečně dlouhá jednání“ zřejmě mysleli funkcionáři ze Skalné v nadsázce. Kdo povolanější totiž mohl přestup Pavla Nedvěda vyřizovat, než viceprezident Juventusu Pavel Nedvěd. Právě na pracovních povinnostech v Itálii zřejmě bude záležet, jak často držitel Zlatého míče na Skalnou nastoupí.

Pavel Nedvěd se sice narodil v Chebu, ale dětství strávil ve Skalné. Místní Tatran byl jeho prvním klubem. Přes Cheb, Plzeň, Duklu a Spartu se dostal až do Itálie.

Pokud nenastoupí přímo 45letý hvězdný záložník, mohou se ve Skalné dočkat jiného Pavla Nedvěda. Za klub totiž hraje i jeho syn Pavel Nedvěd mladší.

Bývalí reprezentanti jsou často zpestřením fotbalu na nižší úrovni. Známý je případ Jana Kollera, který si z Monaka čas od času odskočí zakopat do rodné Smetanovy Lhoty. Doslova hvězdný tým mají v dolních Chabrech, kde jsou registrování Vladimír Šmicer či Patrik Berger.

vman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme