Držitel Zlatého míče v I. B třídě. Pavel Nedvěd přestoupil do Skalné u Chebu

Fotbalový klub ze Skalné získal pro boje v I. B třídě už pět posil, jedna ale vyčnívá nade všechny. Přestup do svého prvního klubu podepsal Pavel Nedvěd, který v městečku u Chebu prožil dětství. V klubu je registrován i jeho syn.

Skalná u Chebu Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pavel Nedvěd

Pavel Nedvěd | Foto: Fotobanka Profimedia

„Po tvrdých, nekonečně dlouhých a náročných jednáních probíhajících mezi nejvyššími představiteli Skalné a Juventusu Turín se podařilo angažovat Pavla Nedvěda,“ oznámil klub z Chebska na svém webu.

Čínská CEFC mi dluží 15,6 milionu, říká Nedvěd. Smlouvy plníme, oponuje Tvrdík

Číst článek

Na důkaz připojil i fotografie z podpisu potřebných dokumentů. 45letý záložník tak jako amatér přestoupí z italského velkoklubu do dvoutisícového městečka v západních Čechách.

Ona „tvrdá a nekonečně dlouhá jednání“ zřejmě mysleli funkcionáři ze Skalné v nadsázce. Kdo povolanější totiž mohl přestup Pavla Nedvěda vyřizovat, než viceprezident Juventusu Pavel Nedvěd. Právě na pracovních povinnostech v Itálii zřejmě bude záležet, jak často držitel Zlatého míče na Skalnou nastoupí.

Pavel Nedvěd se sice narodil v Chebu, ale dětství strávil ve Skalné. Místní Tatran byl jeho prvním klubem. Přes Cheb, Plzeň, Duklu a Spartu se dostal až do Itálie.

Pokud nenastoupí přímo 45letý hvězdný záložník, mohou se ve Skalné dočkat jiného Pavla Nedvěda. Za klub totiž hraje i jeho syn Pavel Nedvěd mladší.

Bývalí reprezentanti jsou často zpestřením fotbalu na nižší úrovni. Známý je případ Jana Kollera, který si z Monaka čas od času odskočí zakopat do rodné Smetanovy Lhoty. Doslova hvězdný tým mají v dolních Chabrech, kde jsou registrování Vladimír Šmicer či Patrik Berger.

vman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme