Fotbalisté Bohemians remizovali v Ďolíčku s Karvinou 0:0, největší šance měli Hašek a Budínský

Fotbalisté Bohemians remizovali na svém hřišti s Karvinou 0:0. Největší šance měli na straně domácích pražanů Filip Hašek a Dominik Mašek. Na druhé straně mohl rozhodnout Lukáš Budínský.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hráči Bohemians | Zdroj: ČTK

Karvinští fotbalisté ještě ani jednou v nejvyšší soutěži na hřišti Bohemians v pražských Vršovicích nevyhráli. Tuto nelichotivou bilanci chtěli napravit v sobotním zápase.

Jablonec porazil na svém hřišti mistrovskou Plzeň, o góly se postarali Trávník s Chramostou

Do sestavy domácích se vrátil po zranění lokte Dominik Mašek a na hřišti byl nejvíce vidět. Ten se v prvních dvaceti minutách dostal nejblíže karvinskému brankáři Martinu Berkovcovi, který ale nemusel předvádět velké zákroky.

První velká šance domácích přišla až v samém závěru prvního poločasu, kdy nejdříve prověřil Berkovce Záviška a několik vteřin po něm se musel blýsknout proti prudké střele Filipa Haška.

Až na konci poločasu byly v Ďolíčku k vidění velké šance. Na centr Bojana Letiće si naskočil v malém vápně zcela volný Lukáš Budínský, ale jeho hlavička skončila jenom na tyčce.

Na druhé straně mohl o vítězství domácích rozhodnout po přihrávce od Rudolfa Reitera Daniel Krch. Jeho pokus však pouze orazítkovala břevno.

Druhým sobotním zápasem je duel mezi pražskou Spartou a Viktorií Plzeň, který můžete sledovat online na iROZHLAS a poslouchat na Radiožurnálu.