Fotbalisté Karviné přerušili sérii porážek, vezou bod z Boleslavi

V prvním sobotním zápase 17. kola Fortuna ligy remizovala Mladá Boleslav s Karvinou 1:1. Slezané tak bodovali po čtyřech ligových porážkách. V dalším utkání hraje Sparta na Slovácku.

Mladá Boleslav (Aktualizováno: 17:21 1. 12. 2018) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Mladá Boleslav remizovala s Karvinou 1:1

Mladá Boleslav remizovala s Karvinou 1:1 | Foto: Radek Petrášek | Zdroj: ČTK

Fotbalisté Karviné přerušili v Mladé Boleslavi sérii čtyř porážek v řadě, jenže v tabulce Fortuna ligy zůstávají poslední s dvanácti body. Na výhru v nejvyšší soutěži čekají od konce září. Středočeši naopak propásli dostat se v průběžné tabulce na sedmé místo přes Liberec a zůstávají osmí.

Ve fotbalové lize se rozjede období přestupů. Nejžádanější jsou Ševčík, Trávník či Komličenko

Mladoboleslavští fotbalisté přitom měli mnohem lepší úvod. Už ve 12. minutě se Tiémoko Konaté uvolnil na křídle, poslal míč do vápna Tomáši Ladrovi, který ho uklidil přesně k tyči.

Domácí záložník měl i další šanci, tu mu ale slezská obrana zablokovala na roh, Hubínkovu střelu zase vytáhl gólman Berkovec.

Karviná ale nastoupila do druhého poločasu jako vyměněná. Po zmatcích v domácí obraně pálil těsně vedle Guba, v 56. minutě už se nemýlil Vojtěch Smrž a vyrovnal. Šanci rozhodnout měl domácí Takács, ale zakončil těsně vedle, a tak Mladá Boleslav remizovala s Karvinou 1:1.

Ve druhém zápase sobotního programu 17. kola prohrála Sparta na Slovácku 1:2, přestože kopala dvě penalty.

FORTUNA:LIGA (PLATNÉ K 1. 12. 2018)