Fotbalisté Olomouce potřetí v sezoně prohráli, Slovácku na jeho hřišti podlehli 3:1

Olomoučtí fotbalisté nedokázali navázat na výhru v předkole Evropské ligy nad Kajratem Almaty a ve čtvrtém ligovém kole podlehli Slovácku 1:3. Dvěma trefami přispěl k výhře týmu z Uherského Hradiště Stanislav Hofmann.

Uherské Hradiště Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Utkání čtvrtého ligového kola mezi fotbalisty Olomouce a Slovácka

Utkání čtvrtého ligového kola mezi fotbalisty Olomouce a Slovácka | Foto: Dalibor Glück | Zdroj: ČTK

Na začátku utkání byli daleko aktivnější hosté z Olomouce. Už ve třetí minutě se dostal do velké šance Václav Pilař, který nedokázal míč přesně uklidit do brány.

Sparta počtvrté v lize vyhrála, čtyřmi góly zničila Teplice

Následně až zhruba do třicáté minuty měli pod kontrolou zápas spíše olomoučtí fotbalisté, když nebezpečně ještě zahrozili David Houska a po něm pak Tomáš Zahradníček.

Následně se domácí dokázali dostat do nebezpečnější šancích a hned druhou gólově využili. Slovácko zahrávalo rohový kop, při kterém Lukáš Sadílek centrem našel na malém vápně Stanislava Hofmanna. Domácí hráč pak přesnou hlavičkou prostřelil brankáře Michala Reichla.

Olomouc odpověděla necelých devět minut po příchodu z kabin. Na Městském stadionu v Uherském Hradišti se prosadil střelou ze střední vzdálenosti David Houska, po jehož ráně se gólman Michal Daněk akorát ohlédl.

V 70. minutě dostali sice míč do brány fotbalisté Olomouce, ale jejich gól neplatil kvůli ofsajdovému postavení jednoho z nich. Následně potrestal chybu v hostující obraně Lukáš Sadílek, který hlavou překonal Reichla.

Skóre na konečných 3:1 upravil a druhou trefu zápasu si připsal Hofmann. I tentokrát poslal do olomoucké sítě míč přesnou hlavičkou.